O nas

O nas

Nasza firma zajmuje się transportem krajowym jak i międzynarodowym. Przewozimy różnego rodzaju i wielkości paczki, sprzęty, meble. Posiadamy duże busy transportowe, które umożliwiają przewożenie obiektów o znacznych rozmiarach. Nasza firma z powodzeniem podejmuje się kompleksowych przeprowadzek domów, mieszkań czy biur. Swoją pracę wykonujemy profesjonalnie i solidnie, a co ważne przy minimalnym zaangażowaniu klienta. Dbamy, aby złożenie zamówienia, a także odbiór przesyłki były jak najmniej czasochłonne dla naszych klientów, toteż pozostajemy z nimi w stałym kontakcie w trakcie podróży. Świadczymy usługi na wysokim poziomie, co potwierdza duża grupa stałych klientów.

Specjalizujemy się głównie w transporcie paczek na trasie Polska-Wyspy Brytyjskie, Polska-Irlandia, ale obsługujemy także całą Europę. Pracujemy także na terenie Polski. Nie jesteśmy żadnym pośrednikiem ani podwykonawcą! Zlecenia przyjmujemy i wykonujemy bezpośrednio swoim taborem samochodowym, a także posiadamy wykwalifikowana kadrę kierowców.

Zakres świadczonych usług:

  • Transport międzynarodowy 
  • Transport krajowy
  • Przeprowadzki
  • Przewóz paczek

Transport realizujemy do Państw takich jak Anglia, Niemcy, Holandia, Belgia, Irlandia, Francja i inne wg. zlecenia klienta.

Nasza flota

nasza-flota-01
nasza-flota-02
nasza-flota-03